Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania czyli Tanie pozycjonowanie onach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wyszukamy słowa kluczowe to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane frazy. Rzecz jasna

Dodane: 29-07-2014 09:20
Wyniki wyszukiwania

Tanie pozycjonowanie

Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wyszukamy słowa kluczowe to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wyszukamy słowa kluczowe to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach. Tanie pozycjonowanie
- też dobry
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj Tanie pozycjonowanie - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Tanie pozycjonowanie też jest ciekawie opisany temat
Podobny temat również Tanie pozycjonowanie

Tanie pozycjonowanie